TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes!

TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes!


TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes!


Raidījums TV6 Karstās laika ziņas septembrī izsludināja konkursu, kura ietvaros meklēja Latvijas seksīgākās studentes. Ikviena, kura sevi uzskatīja par atbilstošu TV6 Karsto laika ziņu vadīšanai, bija aicināta pieteikties www.tv6.lv! Ir gods paziņot, ka piecas seksīgākās Latvijas studentes ir atrastas! Visas piecas daiļavas veselu nedēļu būs redzamas TV6 Karsto laika ziņu studijā no 26.septembra vakara 21:00 tikai TV6!

TV6 septembrī uzsāka seksīgāko, šarmantāko un pārliecinošāko studenšu meklēšanu, lai viņu rīcībā uz nedēļu atstātu TV6 Karsto laika ziņu studiju. Prieks un gods paziņot, ka konkurss ir noslēdzies, un piecas daiļavas jeb studentes ir atrastas! No 26.septembra piecus darba dienu vakarus TV6 skatītāji aizvadīs kopā ar Violetu Polikarenko, Margaritu Kalāci, Maiju Rutku, Kristīni Zelči un Laini Vilku. Iepazīsimies ar katru no meitenēm!


TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes! TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes! TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes! TV6 atrod Latvijas seksīgākās studentes!


21 gadus jaunā V.Polikarenko mācās Latvijas Universitātē un vēlas kļūt par lietišķās informātikas skolotāju. Lai arī izskatās blonda no matu galiņiem līdz papēžiem, jautājumos par datoriem var iekabināt par džekiem. M.Kalāce ir 19 gadus jauna Rīgas Tirdzniecības tehnikuma studente no Siguldas. M.Rutka mācās Rīgas Dizaina un mākslas skolā, bijusi modele un mūza ne vienam vien fotogrāfam. M.Rutka ir 19 gadus jauna. K.Zelča ir kaislīga dejotāja no Lubānas, šobrīd studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē un kļūs par zemes ierīcības speciālisti, viņa ir 21 gadu jauna. L. Vilka ir K.Zelčes vienaudze, mācīsies Kultūras un ekonomikas augstskolā, pati sevi uzskata par ļoti aktīvu un atraktīvu, tādēļ studēs šovbiznesa programmā.


TV6 Karsto laika ziņu nodošana Latvijas seksīgāko studenšu rokās ir nebijusi iespēja, kuru nevajadzētu laist garām! Pēc tam pie saviesm skatītājiem atgriezīsies ierastais TV6 Karsto laika ziņu iemīļotais trio – Irēna, Laura un Zane.


Latvijas seksīgākās studentes TV6 Karstajās laika ziņās no 26.septembra 21:00!
Bez bremzēm!

 

 
TV6 karstās meitenes jauno raidījumu Gāzi grīdā sagaida auto servisā!
Lasīt tālāk...